Snart 200!
Snart är det 200 kommentarer/svar på frågan! För att vara med i utlottningen av min nya bok LCHF på riktigt så går du in HÄR och svarar på frågan! Dragningen ska ske ikväll men jag gör den imorgon – känns helt ok med en dag extra! Boken kommer ut i mitten på Maj!
Vid 200 kommentarer så kommer jag lotta ut 5 st signerade kopior på boken! Vinnarna meddelas här och måste då svara genom att maila mig!
Low Carb High Fat
Jag har ätit LCHF sen 2007 och skulle behöva något nytt att läsa i ämnet då jag har läst i princip allt som finns. Det skulle vara jättekul att vinna boken!
LCHF = Low Carb, High Fat
Jag har din första bok och tycker att den är bra. Jag tror att din nästa bok kommer att vara bättre. Så naturligtvi vill jag ha även den! Vi behöver mer sånt på Åland.
Low carb high fat!
Vill ha boken för att den är GRYM 🙂