WordPress error 451
Jag vet inte vad som hänt men wordpress appen vill bara inte med när jag ska skriva på bloggen! Nu försöker jag via webben i telefonen o det är riktigt bökigt!
Någon som kan med sånt här?
WordPress app alltså! Får panik!
Jag vet inte vad som hänt men wordpress appen vill bara inte med när jag ska skriva på bloggen! Nu försöker jag via webben i telefonen o det är riktigt bökigt!
Någon som kan med sånt här?
WordPress app alltså! Får panik!
Jag har också samma problem. Enligt svaret jag fick när jag ställde frågan i en wordpressgrupp så verkar felet ligga hos Binero och ska bli åtgärdat idag. Så återstår att se om det blir så.
Tack Henrik! Skönt att höra… Fattade ju ingenting och såååå mycket tid jag nu lagt ner på att försöka lösa detta (utan ett enda framsteg!). Tack igen att du berättar… Ok då hoppas vi Binero fixar till det snart! Phuuu!
Hej igen! Fick lite utförligare info från Binero. Tydligen hade de stängt av möjligheten för en viss typ av anrop (antagligen någonstans i kopplingen mellan appen och wp) pga de skulle göra en akut säkerhetsuppdatering idag.
Jag provade nyss i appen och det funkade att logga in/lägga till bloggar för min del så hoppas det löser sig för dig med!
Har exakt samma problem. Är dock inloggad men får det där meddelandet så fort jag försöker skriva ett inlägg eller öppna ett gammalt. Hoppas på att WordPress kommer med uppdatering snarast som löser det..
Tack, skönt att veta att man ej är ensam! Men så frustrerande. Har du Binero? Ser ut att felet ligger där! Suck… Håller tummarna att det fixas till snart!