Frisörsalong – one of a kind!

2010-12-03 18:03     Kommentera    Kategori: Livet


Alltså Soda i Karlstad, en frisörsalong i en helt egen klass! Wow – bara att gå dit är en upplevelse! Förutom att det är otroligt snyggt inrett så får man massage i stolen under hårtvätt OCH huvudmassage! Underbart doftande shampoon och annat gegg till håret!

Service på topp, te, kaffe, ett glas vin – vad önskas, så här en fredag kväll! Dessutom finns en lifslevande DJ som spelar härlig musik och ser så cool ut!

Jag är så nöjd, med hela upplevelsen, helheten och speciellt med håret! Jag gillar när min frisör säger ‘jag tycker så här, vad tycker du?’ – för jag vet oftast inte hur jag vill bli fixad innan jag kommer dit!

Nu är det fredagkväll, lite gäster kommer strax! Gott gott och trevligt trevligt!

Ha en underbar fredag ni med!!!

« Föregående inlägg  | Hem |  Nästa inlägg »

Lämna gärna en kommentar!

XHTML: Du kan använda dessa tagar: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

« Föregående inlägg  | Hem |  Nästa inlägg »