En LCHF storsäljare
Det här var ju väldigt roligt att se! En läsare skickade in bilden till mig och självklart blev jag superglad för den. LCHF för hela familjen är en storsäljare tydligen.
Jag har tyvärr i dagsläget ingen statistik på bokförsäljningen, men det måste jag ju kolla. Roligt att den säljes bra, och än mera spännande att se när den kommer ut på engelska.
Jag fick tummarna loss i går kväll och beställde din bok från Bokus 🙂
Så trevligt! Tack för det! Jag är övertygad om att du kommer vara nöjd! 🙂
Japp och jag plussade på säljlistan för jag beställde en bok inatt när jag inte kunde sova.
Har en fråga gällande din vikt och längd eftersom du skriver att du typ har 5 kg för mycket…hur lång är du och vad väger du? Tycker att du är perfekt och skitsnygg. Jag har kört LCHF i 3 månader men går inte ner i vikt…har dock rannsakat mig själv och kommit fram till att jag är en av dem som njuter av mörk choklad, jordgubbar m.m detta har åkt bort från idag 🙂
Tack för din fina blogg.
Kram
Så trevligt! Tack tack… Den dimpar ner i din brevlåda inom några dagar! Jag är 168cm lång och väger lite för mycket, faktiskt. 😉
Bra beslut om bären och chokladen! Spännande framöver då! 🙂
Lycka till!
Kram