Självklart blir det utlottning även här!

Jag har full förståelse för er som ej har facebook men som vill vara med på utlottning - men det var ju för de som har fb! ;) 

 

Självklart blir det utlottning här på hemsidan, säkert flera stycken! Men först när jag har boken i handen. Då blir det! Håll utkik! :)

Lämna gärna ett avtryck :)


  • Cissi 2012-01-26 11:29:40
    Tack för att du tänker på oss "gammalmodiga" :)
  • Danielas Lchf 2012-01-26 11:38:04
    Kul med utlottning!
    Om jag inte råkar vinna den så köper jag den ändå! :)
  • Anki 2012-01-26 18:55:57
    Tack Moniqe !
    Jag och min man har ätit enl lchf sedan augusti förra året. Han har gått ned 20 kg medans jag har stått still i vikt (har en övervikt på 18 kg). Eftersom jag har mått bra och trott på lchf så har jag ändå inte gett upp. När du lade upp din kostdagbok reagerade jag på mängden fett, så mycket fett åt inte vi. Jag började äta liknade och helt plötsligt startas fettförbränningen i min kropp och kilona börjar "rinna" av mig. Tack vare dig har jag nu äntligen hittat min "melodi".
    Tacksam följare
  • ulla 2012-01-27 07:55:14
    Anki ..... tack för ditt inlägg! Ger tröst till en som oxå mår bra av LCHF, men INTE gått ner i vikt :( Mår precis som du, bra av LCHF och oxå ca 18 kg övervikt. Så de är bara att fortsätta och mera smör/kokosfett på ...........så ........... hoppas, hoppas :))
  • Anki 2012-01-27 09:48:34
    Ulla
    Kul att mitt inlägg uppmuntrade dig, tråkigt att du har samma dilemma som jag.
    Det mesta man hör och läser om är de som går ner massor i vikt, eller hur.
    Kämpa på, förr eller senare så släpper det.

Senaste inlägg

Senaste kommentarer

Bloggarkiv

Länkar

Etikettmoln