Redan över

Mässan har varit jättekul! Många nya ansikten och jätte JÄTTEmånga av er läsare som har hälsat på - det var verkligen kul att träffa all er!

Jag blir även förvånad över hur otroligt många kände igen mig från Halv Åtta Hos Mig i februai. När jag frågade dessa hur de kan komma ihåg så var det för att jag gjorde ett stort intryck. *Ler* kul!

Sten Sture är alltid en favorti att prata med! Även Margaretha från LCHF magasinet, (undrar varför vi inte har bild på oss Margaretha(?) ).  Carina och Håkan som började med LCHF efter Säffle i våras var förbi och berättade hur otroligt bra det går för dem! Riktigkt kul att höra!

Jag har mera att berätta! Men inte just nu ;)

 

Vi packade ihop igårkväll och var hemma i Karlstad kl. 1.10 i natt... :)

 

Nu är det måndag, ny vecka men inte så många nya utmaningar (hoppas jag) det ska bli en lugn vecka!!!!

Etiketter: lchf, mässa, lavkarbo

Lämna gärna en kommentar :)


  • E.s 2011-11-14 10:26:38
    Det var så kul att träffa dig Monique! Jag har följt din blogg länge och du är lika (tom mera) inspirerande live! Ditt leende och din personlighet lyser utstrålning... Bra att synas med LCHF på mässan, det är inte billigt att stå där!!! :) TACK för allt du gör!
  • Gunilla Lundqvist 2011-11-14 10:39:18
    Hej Monique! Jag besökte Dig på mässan i fredags morse. Det var trevligt att prata med Dig. Jag läser Din blogg dagligen - ibland flera gånger. Med vänliga hälsningar
  • Elisabeth 2011-11-14 11:32:33
    Oh. så ledsen jag är att jag inte kunde komma och hälsa på er i helgen. Jag opererade mitt knä i Torsdags, så...
    Det får bli nästa gång.
    Tack för all inspiration som du delar med dig av.
  • Marie 2011-11-14 13:19:45
    Jättekul att träffa dig och prata med dig irl efter att ha inspirerats en hel del genom din blogg. Och du var precis lika trevlig som du verkar i bloggen!
  • Åsa 2011-11-15 01:16:15
    Det var kul att träffa dej IRL så att säga. Kram Åsa

Senaste inlägg

Senaste kommentarer

Bloggarkiv

Länkar

Etikettmoln