Underbar kväll i K-hamn! Hög stämmning!
Vilken härlig kväll och vilket härligt Zumbapass! :) Flamenco'n var så bra tycker jag, den är fiiiin! Waka Waka får ta vila ett tag, även om den är ganska populär, men förnyelse höjer :)!
Nu ses vi först om 2 veckor!!!
Stor Zumbakram!
Kommentera gärna inlägget:
Senaste inlägg
Senaste kommentarer
-
Catarina » Morgonkaffe övergår till morgonte, ett tag iaf!: ”Hur gör man när man jobbar natt och behöver kaffet för att hålla sig vaken, och ..”
-
Irene » Att vänja magen, och hjärnan!: ”Äter alltid frukost aldrig lunch .I dag har jag 20 kg s övervikt .Nej är inte l..”
-
EB » Att vänja magen, och hjärnan!: ”Bra att fasta ibland tror jag. De flesta studier på IF drar ju dock gränsen för ..”
-
Monica » Att vänja magen, och hjärnan!: ”Skulle så gärna vilja äta enligt 8/16 men är vrålhungrig på morgonen. Har alltid..”
-
Anna » Då var det dags...: ”Jag har en fråga. Jag fundera på en krydda som innehåller klumförebyggandemedel(..”